Планински одмор во Банско (13.11 - 29.12.2019)! 20% попуст на ноќевање или ноќевање со појадок во Хотел Четирилисна Детелина

Цена од

806 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1008 ден.

Попуст

20%

Заштеда

202 ден.

Купени: 6

 • ул. „Явор“ 18, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359887482525; + 359749986407

  office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

RO ноќевање 1,085 ден. (18 еур)
806 ден. (13 еур)
BB ноќевање 1,318 ден. (21 еур)
1,054 ден. (17 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во студио или апартман (во зависност од бројот на лица)
 • паркинг
 • wi-fi интернет и кабелска телевизија
 • туристичка такса

Во понудата не е вклучено:

 • Kористење на СПА центарот: сауна, парна бања, џакузи
 • Трансфер до СКИ лифтот и обратно

*Базенот е надвор од употреба

*Понудата не важи за време на националните и официјалните празници на Бугарија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2019 до 29.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години е потребна доплата од 50%
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од  75% од цената на купонот
 • За single сместување потребна е доплата од 50% од цената на купонот
 • Користење на СПА центар
 • Сауна 5 €
 • Парна бања 5 €
 • Џакузи 26 €
 • Масажи според ценовник
 • Трансфер до Ски лифтот и обратно - 2 € во насока
 • За ден 08.12 ноќевањето изнесува 13 € по лице и вечера во меана Мацурев Хан - 31 € 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор.

За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.