46 ја следат оваа компанија


- 33%

Четка за исправање коса Gemei GM-2972

1500 ден.

999 ден.

Шифра:

100000000170
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики:

 • Моќност: 60W
 • Керамички обложена четка
 • Дисплеј за температура со можност за подесување од 300 до 750'F (150-400'C)
 • 360' вртечки кабел, превентира заплеткување

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.