53 ја следат оваа компанија


- 64%

Четка за миење садови во форма на цвет

80 ден.

29 ден.

Шифра:

300000000834

Опис

Карактеристики на производот:

  • Материјал: цврста пластика
  • Должина на рачка: 18cm
  • Дијаметар на четка: 5cm
  • Должина на влакно: 3cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.