12 ја следат оваа компанија


Chewable Omega 3 (100 гел капсули)

1133 ден.

Шифра:

CV0173

Опис

Гел капсули за жвакање со омега 3 Производ кој содржи омега-3 масни киселини (ЕПА-ДХА), добиени од ценетото рибино масло со метод на молекуларна дестилација, но во форма на гел капсула за жвакање Производот Omega 3 concentrate содржи омега 3 масни киселини- ЕПА (еикозапентаеноична киселина) и DHA (докозахексаеноична киселина). Внесот на ДХА од страна на мајката придонесува во нормалниот развој на очите и мозокот на фетусот и бебето на доење. ДХА исто така придонесува во нормалната функција на мозокот и очите кај возрасните. ДХА и ЕПА придонесуваат во нормалната функција на срцето и одржувањето на нормалниот крвен притисок. Тие исто така докажано делуваат во одржувањето на нормалното ниво на триглицериди во крвта. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.