Највкусниот и најсочен хот дог во градот! 39% попуст на Chicago Style Hot Dog + Coca Cola (0.33l) во Mr. Hot Dog во вредност од 130 ден. по цена од 79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Највкусниот и најсочен хот дог во градот! 39% попуст на Chicago Style Hot Dog + Coca Cola (0.33l) во Mr. Hot Dog во вредност од 130 ден. по цена од 79 ден.

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

130 ден.

Попуст

39%

Заштеда

51 ден.

Купени : 101

 • Љубјанска 4, Skopje City Mall 1000 Скопје, Македонија

 • 077 972 211

 • mrhotdogskopje@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Chicago Style Hot Dog + Coca Cola (0.33l)

*Состав на јадењето: пилешка виршла, кисели краставички, американски зачин, кечап и сенф.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2017 до 13.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за седење во локалот и за носење.

Опис

Mr Hot Dog е нов бренд во Македонија чија главна цел е да го популаризира познатиот американски брз оброк, хот догот. Mr. Hot Dog e дел од меѓународниот бренд Full Dog, а се наоѓаме на терасата во Скопје Сити Мол. Нашите сендвичи се приготвуваат по највисоки стандарди и со најквалитетни состојки. Повелете на вкусна американска закуска!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

canka19

Колку за информација, во Чикаго ако побарате кечап на хот-дог, ќе ве избркаат од сендвичарата. Пренесете им на другариве што тврдат дека го имаат највкусниот хот дог во градот.

Член на Grouper од: 20-02-2012
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ