Правилна и здрава исхрана за вашите деца! 99% попуст на online курс за Child Nutrition + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335€) по цена од 310 ден. (5€)

Цена

310 ден.

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

Добивате

Child Nutrition online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 7 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Q&A сесии
 • 5 тестирања
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Загрижувачки е фактот дека во мнгу земји едно на секое четири деца се смета за дебело. Овој проблем ќе продолжи да се распространува се додека ние не превземеме акција и се обидеме да привлечеме внимание кон истиот со цел да се реши.

Целта на овој курс е да ги опреми студентите со најголемото оружје – знаењето. Само со доволно знаење и свесност ќе можеме да дојдеме до решение за ваквиот тренд кој од ден во ден се повеќе и повеќе се зголемува. Овој курс е наменет како за почетници така и за професионалци кои сакаат да помогнат во решавањето на овој глобален проблем. Без разлика дали сакате вие да си го подобрите вашето здравје, здравјето на вашето дете, или да започнете нов, здрав начин на живот овој курс за детска нутриција ќе ви помогне вашата цел да стане реалност.

Курсот се сости од 7 главни поглавја кои што се поделени во повеќе тематики преку кои вие ќе може на најлесен можен начин да го добиете, сватите и разберете потребното знаење од полето на нутриционизмот.

Курсот е развиен од експерти и професионалци кои што стриктно се занимаваат со нутриција.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.