Неодоливо вкусен хот дог за Valentine! 37% попуст на Chilli Cheddar хот дог + Coca Cola (0.33l) во Mr. Hot Dog во вредност од 150 ден. по цена од 95 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Неодоливо вкусен хот дог за Valentine! 37% попуст на Chilli Cheddar хот дог + Coca Cola (0.33l) во Mr. Hot Dog во вредност од 150 ден. по цена од 95 ден.

Цена

95 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

37%

Заштеда

55 ден.

Купени : 36

 • Љубјанска 4, Skopje City Mall 1000 Скопје, Македонија

 • 077 972 211

 • mrhotdogskopje@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Chilli Cheddar хот дог + Coca Cola (0.33l) 

*Состав: кифла, пилешка виршла, дробен начос, топен чедар, кромид, чили


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2018 до 28.02.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и "за носење"

Опис

Mr. Hot Dog е бренд чија главна цел е да го популаризира познатиот американски брз оброк – хот дог. Mr. Hot Dog е дел од меѓународниот бренд Full Dog, а се наоѓаме во Скопје Сити Мол. Секој хот дог се приготвува по највисоки стандарди и со најквалитетни состојки. Повелете на вкусна закуска!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ