25% попуст на машинско чистење на DPF филтер од Impertus AutoSpa во вредност од 5500 ден. по цена од 4100 ден.

Цена

4100 ден.

Вредност

5500 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1400 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  075 224 911

  [email protected]

Добивате

Машинско чистење на DPF филтер со специјално развиените Motul адитиви (Motul Inject Systems „3 in 1“).

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2023 до 04.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 075 224 911
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Motul Inject Systems „3 in 1“ адитивите ефикасно чистат без да мора да ги расклопуваат компонентите на возилото. 
Предизвикот со современите мотори со внатрешно согорување: издувните гасови и остатоците од горивото резултираат со извалкани системи за довод со затнати инјектори и прскалки за вбризгување. Покрај овие ставки новововедениот Motul Inject System ефикасно го чисти и DPF филтерот кој по процедурата го враќа во фабричка состојба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.