55% попуст на детално хемиско чистење на седишта + внатрешно и надворешно детално вип перење од Dr. Car Wash во вредност од 2200 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1210 ден.

Преостанато време

Купени: 34

Добивате

Детално чистење на седишта + внатрешно и надворешно детално вип перење 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.07.2020 до 20.11.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи и за џипови
  • Задолжителна е претходна резeрвација на термин

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чист и блескав автомобил!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.