За уреден и чист канцелариски простор! До 27% попуст на генерално чистење на деловен објект со квадратура (100-400 м²) по избор

Цена од

7000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9500 ден.

Попуст

26%

Заштеда

2500 ден.

Преостанато време

 • Бул. Партизански Одреди бр.7 Локал 1

  Одведи ме таму

  072706705

  info@ekomagija.mk

Добивате

Опции на понудата:

Генерално чистење на деловен објект до 100 м² 9,500 ден. 7,000 ден.
Генерално чистење на деловен објект од 100-200м² 17,500 ден. 13,000 ден.
Генерално чистење на деловен објект од 200-300м² 24,500 ден. 18,000 ден.
Генерално чистење на деловен објект од 300-400м² 32,500 ден. 24,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2021 до 30.06.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

За компанијата

Екомагија е компанија специјализирана за чистење и професионално одржување хигиена во канцелариски и деловни простории.

Визијата на Екомагија е чистење со природни и еколошки материјали, флексибилен договор за соработка, решение на сите тековни проблеми и целосна услуга во делот на администрацијата односно покрај чистење вршиме и дистрибуција на канцелариски материјали, хигиенски и дезинфекциски материјали.

Сите партнери на компанијата можете да ги видите ОВДЕ

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.