60% попуст на чистење забен камен + полирање + преглед во Стоматолошка Ординација Дентални Естетски Солуции во вредност од 1000 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

601 ден.

Преостанато време

Купени: 19

 • Бул. Партизански Одреди бр.34А Скопје

  Одведи ме таму

  077912456 , 078320888

  [email protected]

Добивате

Чистење забен камен + полирање + преглед

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.02.2023 до 04.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

За блескави бели и прекрасни заби! 
Кафе, чај, никотин, црвено вино и одредени видови на храна доведуваат до брзо пребојување на забите. Лек за тоа е повремено белење, направено со модерни методи, кое доведува до подолготрајно осветлување на бојата на забите. Со оваа понуда добивате две сесии на белеење на забите кои ќе ви ја разубават вашата насмевка и ќе добиете бели и сјајни заби!
Чистењето на забен камен ќе ги отстрани сите цврсти наслаги на површината на забите и длабинско чистење на наслаги помеѓу непцата и забите, кои не можат да се исчистат со помош на четка и паста во домашни услови. Полирањето ќе допринесе со завршен сјај на забите. 
При користење на оваа понуда ќе добиете и бесплатен преглед на вашите заби и насоки за понатамошно негување, доколку е потребно.

За компанијата

Нашата стоматолошка ординација ги нуди следните стоматолошки услуги:
 • Импланти
 • Мобилни и тотални протези
 • Визил протези
 • Металкерамички коронки
 • CAD-CAM zirconia коронки
 • Ламинати, компомерни и порцелански
 • Фасети од нанокомпозитни GS essentia пломби
 • Санирање на кариес и пломбирање на заби
 • Ласер терапија кој вклучува широк спектар на услуги
 • Чистење забен камен
 • Белеење
 • Ендодонтски третман
 • Вадење на заби
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.