Дозволете си блескава насмевка! 85% попуст на чистење забен камен, обработка на парадонтални џебови и полирање со абразивна паста до висок сјај од ПЗУ Др Кондова во вредност од 2000 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

85%

Заштеда

1701 ден.

Преостанато време

Купени: 4

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Добивате

Чистење забен камен, обработка на парадонтални џебови и полирање со абразивна паста до висок сјај

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Стоматолошката ординација ПЗУ Др Кондова ви нуди секакви стоматолошки услуги. 

Дозволете професионалци да се грижат за вашата убава насмевка!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.