Остани здрав! Грижете се за своите заби! 71% попуст на чистење забен камен + обработка на парадонтални џебови + полирање со неабразивна паста + преглед во ПЗУ Sent Nikolas во вредност од 1200 ден. по цена од 350 ден.

img

Цена

350 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

71%

Заштеда

850 ден.

Купени: 17

Добивате

Чистење забен камен + обработка на парадонтални џебови + полирање со неабразивна паста + преглед

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.10.2022 до 30.06.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.