47% на месечна членарина на утринска јога во Јога Центар Садана во вредност од 1300 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

47%

Заштеда

610 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2 | Остануваат: 13

Добивате

Месечна членарина Месечна членарина на утринска јога

 • Термини: вторник и четврток од 9:30 до 10:30 часот

*Со овој купон добивате 8 последователни часови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација

Опис

Во Јога центар САДАНА се предава интегрална јога која е комбинација од различни видови на јога, со цел комплетен и хармоничен развој на човекот: физички, емоционален, интелектуален и духовен. На курсот по јога се работат:

 • динамични вежби кои ќе ја зголемат подвижноста на зглобовите и ќе се подобри еластичноста на мускулатурата
 • асани, положби на телото кои делуваат позитивно на целиот организам
 • пранајама - техники на дишење, со кои се зголемува капацитетот на белите дробови и се постигнува ментална смиреност
 • техники на релаксација, со кои се отстранува заморот, напнатоста и стресот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.