10 ја следат оваа компанија


Парфем Christina Aguilera BY NIGHT Edp

1270 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

„By Night“ од Кристина Агилера е вистински израз на сензуалност и женственост. Мирисот го доловува искуството на жената разгалувајќи се себеси во пресрет на специјална ноќ, и е создаден за да ги прослави моментите кога жената сака да се чувствува сигурна и гламурозна. Кристина Агилера "By Night" е заводлив мирис со навестување за разиграност. Ориентална овошна мешавина, мирисот преплетува топлина и интензитет за сензуална привлечност и женственост. Мирисот се отвора со ноти на мандарина, црвено јаболко и фрезија, засилен со сензуални елементи на афродизијак како бадемот. Срцето на мирисот е сладок цвет од ванила, пробедено со ноти од праска. Основата на мирисот зрачи со топлина преку килибарни ноти и црна ванила, ослободувајќи провокативен карактер.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.