Недела на храна #СкопјеГурман! 54% попуст на похована даска за 4 лица: пилешки прсти, 4 парчиња зденка, похован кромид, тиквички во Caffe Ciao во вредност од 400 ден. по цена од 185 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 54% попуст на похована даска за 4 лица: пилешки прсти, 4 парчиња зденка, похован кромид, тиквички во Caffe Ciao во вредност од 400 ден. по цена од 185 ден.

Цена

185 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

54%

Заштеда

215 ден.

Купени : 34

 • ул.Кеј 13-ти Ноември лок.6/3

 • 071 211 988

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 09:00 - 00:00

Добивате

Похована даска за 4 лица (пилешки прсти, 4 парчиња зденка, похован кромид, тиквички)

*Опција Скопско 1+1 гратис: Скопско или Smooth 0.3l, цена: 90 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2018 до 20.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
 • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Ciao Caffe

Бидете дел од една урбана приказна! Проследете го Светското првенство во урбан амбиент и добра храна!

Ciao Caffe е култно место во градот. Сместен во анкес делот кој го дели градскиот трговски центар од кејот на реката Вардар, Ciao Caffe е меѓу првите кафе барови во Скопје. Место на многу генерации. Постои 25 години. Низ годините трпеше трансформации, а во 2016 година е комплетно реновиран.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.