City Mall - Late Night Shopping! Кино и уживање за двајца! Купон од 39 ден. со кој добивате до 42% попуст на 2 билета за 2Д/3Д филм по избор + мени за двајца од Cineplexx

Цена

39 ден.

Купени: 221

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 307 4477

  kino@cineplexx.mk

Добивате

Купон од 39 ден. со кој добивате:

 • 42% попуст на 2 билета за 2Д филм по избор + мени за двајца, цена: 1030 ден. 600 ден.
 • 37% попуст на 2 билета за 3Д филм по избор + мени за двајца, цена: 1170 ден. 740 ден.

*Менито за двајца се состои од: пуканки Л + 2х0,5л пијалок + Caprice

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2019 до 07.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Промоцијата важи единствено за продавницата во City Mall од 05.07-07.07.2019
 • Еден купон важи за 2 билета и едно мени за двајца
 • За повеќе билети + менија потребно е да се купат соодветен број на купони.
 • Купонот важи и за 2Д и за 3Д филмови и доплатата за подолгите филмови е вклучена во цената.
 • Понудата не важи за онлајн купување преку веб страната на www.cineplexx.mk
 • Плаќањето на услугата со попуст се врши директно во киното во City Mall, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Cineplexx киното со својата најсовремена дигитална опрема овозможуваат исклучително уживање во филмските остварувања преку својот висок квалитет на слика, звук и 3D технологија во салите во Скопје. Cineplexx е австриска кино групација со преку четири децении искуство во оваа област. Constantin Film-Holding е основан во 1951 година, во Австрија, како компанија за дистрибуција на филмови. Во доцните 1960ти беше создадена втората база, која значеше почеток на развојот на кино индустријата во Австрија. Во 1990те во овој сегмент беа отворени 25 традиционални кина и кино центри. Потоа, во 1993 година следуваше пресврт. Основан е Cineplexx, дел од компанијата Constantin Film-Holding. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.