46 ја следат оваа компанија


RAIDER Pro Циркуларна пила RDP-CS22 (5804) + 1 година гаранција

4190 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50 Hz
 • Моќност: 1500 W
 • Вртежи: 4.700 min
 • Агол на сечење: 0-450 C
 • Пила: 185 x 20 × 24 Т
 • Сечење во:
  » дрво: 70 mm
 • Тежина: 4kg.
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.