Освежување на домот! 50% попуст на хемиско чистење на мебел по избор во Detailing and Polishing Bangers

Цена од

1400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1400 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Опции на понудата:

Хемиско чистење на аголна гарнитура 2,800 ден. 1,400 ден.
Хемиско чистење на тросед 2,000 ден. 1,000 ден.
Хемиско чистење на двосед 1,600 ден. 800 ден.
Хемиско чистење на фотеља 1,200 ден. 600 ден.
Хемиско чистење теписи – 1m2 120 ден. 60 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.04.2022 до 10.04.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резeрвација на термин
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Detailing and Polishing Baners се занимава со:
  • Детално хемиско чистење на автомобили, комбиња и сите видови патнички моторни возила
  • Целосно полирање на фарови
  • Хемиско чистење на тапациран мебел и теписи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.