50% попуст на пакет за фотографирање на матурска прослава (професионална фотосесија на славеникот на неколку локации + професионална шминка + обработка на фотографиите + DVD ) од City Plus Photo во вредност од 4000 ден. по цена од 1999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на пакет за фотографирање на матурска прослава (професионална фотосесија на славеникот на неколку локации + професионална шминка + обработка на фотографиите + DVD ) од City Plus Photo во вредност од 4000 ден. по цена од 1999 ден.

Цена

1,999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2,001 ден.

 • Јани Лукровски бр.6 лок.21

 • 075 297 079

 • cityplusfoto@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00

Добивате

Пакет за фотографирање на матурска прослава:

 • Фотографирање на целата матурска вечер
 • Фото сесија на матурантот на неколку локации низ градот по избор
 • Професионална шминка на матурнтките
 • Обработка на сите избрани фотографии
 • Фото албум на сите избрани фотографии
 • ДВД со слајд шоу направено од сите фотографии на матурската вечер
 • Комплетна компјутерска монтажа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2018 до 01.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин.

Опис

Искористете ја оваа можност за да имате убави спомени од вашата прослава или прославата на вашите најмили + професионални фотографии и фотосесија на славениците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.