Дестинација Македонија! Уживајте во најубавиот поглед кон Охрид! (Ноември)! 14% попуст на ноќевање во апартмани со максимален капацитет за 3 или 4 лица во City View Apartments Ohrid во вредност од 1680 ден. по цена од 1450 ден.

Цена

1450 ден.

Вредност

1680 ден.

Попуст

14%

Заштеда

230 ден.

 • Рамне, Охрид

  Одведи ме таму

  077 854 758, 077 815 549

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Два апартмани со капацитет за 3 лица, два апартмани со капацитет за 4 лица
 • Комплетно опремени кујни
 • Големи тераси со прекрасен поглед кон езерото
 • Приватен паркинг веднаш до сместувањето
 • Wifi
 • Базен
 • Гостите ќе имаaт можност да изберат традиционален доручек со доплата од 5 евра по лице

*Потребно е да претстојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби телефон на  
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да претстојувате минимум 2 ноќевања
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Сместувањето за деца до 6.99 години е бесплатнo
 • Сместувањето за деца до 11.99 години се доплаќа 50% од сумата
 • Сместувањето за деца над 12 години се плаќа во целост
 • Гостите ќе имаaт можност да изберат традиционален доручек со доплата од 5 евра по лице
 • За деца до 7 години традиционален доручек е бесплатен

Опис

Резервирајте го вашиот престој во koмплетно новите апартманите Cityview , уредени во модерно, рустичен, уникатен стил и поминете прекрасни моменти за време на празничните денови.Прекрасен поглед кон Охрид и Охридското езеро, опкружени со недопрената природа на националниот парк Галичица, комфорни апартмани со поглед кон најромантичните зајдисонца е она што може да доживеете доколку не посетите

Apartmani Cityview Ohrid ви нудат сместување во две куќички,вклучително 4 засебни апартмани на два различни краеви од дворот. Апартманите се наоѓаат на падините на Националниот парк Галичица кон с. Рамне, на 900 метри надморска височина.Толку мирно, планина, фантастична панорама на Охрид и Охридското езеро од 900 м.н.в, а сепак на само 4 километри до центарот на Охрид.Исто така, тука ќе имате можност да уживате во погледот на најубавите зајдисонца во текот на целата година.

За компанијата

Апартманите City View опкружени со природата на НП Галичица,одалечени само 4 км од центарот на градот,  нудат прекрасен поглед кон Охрид и Охридското езеро, со можност за тишина и релаксација каква што заслужувате.  Внатрешноста ќе ве изненади, а исто така и фактот дека ова куќичка е Pet-friendly. Апартманите имаат дневна соба, опремена мини кујна, спална соба, бања, тераса со поглед и паркинг простор. Опремени се со инвертери, телевизори, Wi-Fi, кабловска и огромен двор во кој има базен кој може да се користи во летниот период, дополнето со скара на дрва.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.