До 34% попуст на комплетно перење на автомобил или џип по избор: премиум перење, VIP перење или перење на џип + 2 часа бесплатен паркинг во автоперална City Wash во City Mall

Цена од

169 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

32%

Заштеда

81 ден.

Купени: 471

 • Ljubljanska 4, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070574422

Добивате

Опции на понудата:

Перење на џип 300 ден. 199 ден.
ВИП перење на автомобил 600 ден. 399 ден.
Премиум перење на автомобил 250 ден. 169 ден.

*За понудата за VIP перење e задолжителна претходна резервација. Истата не важи во петок и сабота.

*Времетраење на VIP перење е 4 часа.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2019 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку се работи за перење на возило кое што има влакна од домашно милениче процедурата трае минимум 30 минути подолго од вообичаено и за таквата услуга потребно е да се купат два купона
 • За понудата за VIP перење e задолжителна претходна резервација. Истата не важи во петок и сабота. Времетраење на VIP перење е 4 часа.

Опис

Премиум перење или перење џипови:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита

ВИП перење:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита
 • компресирано чистење со торнадо без пареа
 • длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи
 • отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

jakimovski.sasho

Катастрофално лошо перење. Бандажите,надворешноста на колата буквално недомиена, а внатрешноста пак помината една рака со влажна крпа. Никогаш полошо искуство. Worst carwash ever!!!

Член на Grouper од: 12-11-2015

sandra

Здраво Сашо, Најпрво Ви благодариме на фидбекот кој ни е од особено значење со цел подобрување на услугите. Иако крајната услуга ја дава компанијата која се промовира на Grouper сепак секоја забелешка од нашите корисници ја пренесуваме до одговорните лица и реагираме со цел да се превземат соодветни мерки во однос на забелешката. Ве охрабруваме да ни пишете на маил: support@grouper.mk со цел да го разгледаме Вашиот емаил и да го пренесеме до одговорните лица.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.