Блескава нега на вашиот автомобил! 46% попуст на комплетно темелно хемиско чистење со Sonax козметика + 2 часа бесплатен паркинг во автоперална City Wash во City Mall во вредност од 5000 ден. по цена од 2690 ден.

Вредност

5000 ден.

Попуст

46%

Заштеда

2310 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Ljubljanska 4, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070574422

Добивате

Комплетно темелно хемиско чистење со Sonax козметика + 2 часа бесплатен паркинг 

 • целосно внатрешно и надворешно перење на автомобилот
 • чистење на седиштата
 • длабинско усисување
 • тапацир на врати и кожен ентериер
 • надворешно чистење со пена
 • премачкување со восок за заштита
 • чистење на бандажи со одмастувач
 • чистење на гуми

*Понудата важи и за џипови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови
 • Задолжителна е претходна резeрвација на термин

Опис

Блескава нега на вашиот автомобил!

Комплетно темелно хемиско чистење кое вклучува целосно внатрешно и надворешно перење на автомобилот, чистење на седиштата, длабинско усисување, тапацир на врати и кожен ентериер, надворешно чистење со пена, премачкување со восок за заштита, чистење на бандажи со одмастувач и чистење на гуми.

При хемиското чистење се користат висококвалитетни средства од познатиот бренд Sonax!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.