7 ја следат оваа компанија


CLARINS - Double Serum value Сетови за зрела кожа

5500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

CLARINS е  еден од најпрестижните селективни брендови за нега на кожа во Европа. Бренд со протекло од Франција уште од далечната 1954 година. CLARINS во своите производи секогаш користи природни состојки , со екстракти од преку 350 растенија. Константно имаат нови и подобрени формули и иновации

Double Serum - Најмоќниот производ во борба со стареењето

Extra Firming - експерт во контролата на настанување на брчките. Кремите се со свиленкаста структура која ја враќа "пролетта" на вашата кожа.

Multi Active - таргетира твоите први брчки и ги комбинира сите есенцијални работи потребени на една активна жена во смисол да ја заштити кожата од штетните надворешни влијанија и стресен секојдневен живот.Дуото од дневна и ноќна крема антиејџинг помага визуелно да ги редуцира фините линии, да го бустира сјајот , да хидрира и да ја задржи кожата помлада

Super Restorative - Линија за зрела кожа, веќе друга димензија во однос на хормоналните промени кои настануваат во телото на жената. Ја одржува еластичноста, но дава сјај и природна убавина на кожата.

1.Сет Double Serum + Extra firming креми (цена 5500 денари)

Сетот содржи серум 30 мл ,дневна и ноќна крема од 15мл од линијата Extra Firming.

2.Сет Double Serum + Multi active креми (цена 5500 денари)

Сетот содржи серум 30 мл ,дневна и ноќна крема од 15мл од линијата Multi Active.

3.Сет Double Serum + Super Restorative креми (цена 5500 денари)

Сетот содржи серум 30 мл ,дневна и ноќна крема од 15мл од линијата Super Restorative.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.