39 ја следат оваа компанија


- 17%

CLATRONIC Апарат за нескафе BM 3472 + 1 година гаранција

2400 ден.

1990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Апарат за подготовка на фрапе
 • Дизајн со завршница во хром
 • Идеален за коктели, милкшејкови, фрапеа
 • Сила 250 W
 • 2 брзини
 • Сад од инокс со капацитет од 650мл
 • Стабилно постоље со гумирани нозе
 • Напојување 230 V, 50 Hz
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.