Полирање на фарови со Rimax! 45% попуст на надворешно полирање и дијагностика на фарови + 2 години гаранција + титаниумска заштита на фарови во Cleaning & Polish во вредност од 1800 ден. по цена од 999 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

45%

Заштеда

801 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ул. 3 број 3/1-1, Трубарево, Скопjе, Македонија

  Одведи ме таму

  072 599 184

  cleaningpolish@yahoo.com

Добивате

 • Надворешно полирање на фарови со професионални средства Rimax
 • Дијагностика на фарови
 • 2 години гаранција за полирање на фарови
 • Титаниумска заштита на фарови

* Дел од дијагностиката на фарови можете да ја погледнете на следното ВИДЕО
* Дијагностиката на фарови вклучува компјутерска дијагностика на јачината на светлината на фарот и негова поправка

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.12.2018 до 28.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Cleaning Polish 10 години се грижи изгледот на вашите возила!
Единствените во Македонија и пошироко кои нудат фабричка репарација на сите видови фарови и тоа:

 • Внатрешно и надворешно полирање фарови.
 • Репарација и замена на оштетени рефлектори и лупи (сочива).
 • Монтирање на оригинални лупи во стар тип фарови.
 • Тјунинг на фарови и штопови.
 • Вградување на ЛЕД дневно светло со жмигавец
 • Гаранција за дадената услуга

Исто така Cleaning & Polish нуди тапацирање на сите видови автомобили и камиони и тоа:

 • Тапацирање на кров.
 • Тапацирање на врати.
 • Тапацирање на седишта.

Покрај горенаведните услуги, нудиме и комплетно хемиско чистење на внатрешноста, како и детално полирање на надворешноста на возилата со најдобрите препарати кои што може да се најдат на пазарот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.