5 ја следат оваа компанија


- 9%

CLEARO2, Воздух збогатен со кислород, во лименка со соодветна големина, лесна за употреба

1100 ден.

999 ден.

Опис

Кислородот игра клучна улога во правилното функционирање на имунолошкиот систем.

Чистиот кислород од ClearO2, е развиен како одговор на повеќе студии за влијанието на дневната изложеност на загадениот воздухот врз нивото на енергија.

Производот ClearO2 е исто така создаден за борба против влијанието на стресот, заморот и исхраната врз нашиот ум и тела.

Со нашиот начин на живот, во услови на секојдневно присуство на разни нивоа на стрес и притисоци, и сиромашниот воздух што сите ние го дишиме во овој период, има толку многу придобивки од ClearO2.

Кислородот игра главна улога во способноста на организмот да создава енергија.

Вдишувањето CLEARO2 воздух збогатен со кислород, е идеален начин да го освежите Вашето тело и ум.

Употребувајте го секогаш кога ќе почувствувате потреба од зголемување на сопствената енергија.

Кога треба да го користите ClearO2?

- Пред, после и за време на напорна физичка активност или вежбање

- На места со високо загадување на воздухот или во мали канцеларии во кои има повеќе луѓе

- Да ве одржува будни кога возите, како природна алтернатива на кофеинот

- Во попладневните часови,да Ве освежи после напорниот работен ден

- Додека играте со Вашите внуци

- Кога се чувствувате исцрпено

- После прекумерно конзумирање алкохол и други токсини

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.