Дочекајте го летото со витко тело! 40% на месечна членарина за фитнес аеробик во Рекреатива во вредност од 1000 ден. по цена од 600 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

400 ден.

Купени: 14

 • ул. Коле Неделковски бр 50

  Одведи ме таму

  070/801-751

  academiarecreativa@gmail.com

Добивате

Месечна членарина за Фитнес Аеробик

 • Интензитет на часовите: 8 часа месечно по 60 минути
 • Термини: вторник и четврток во 20:00 ч.
 • Часовите почнуваат на 16.04.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2019 до 16.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Може да се купат и 2 купони за членарина за 2 месеци

Опис

Обликувајте го вашето тело за престојните летни месеци. Изгуби калории, доби на мускулна маса и биди подготвен за овој предизвик.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.