7 ја следат оваа компанија


Серум за осветлување и корекција на лузни - Clinique Even Better Clinical™ Radical Dark Spot Corrector + Interrupter

3835 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

**Со купени 2 производи од брендот Clinique, од кои едниот е производ за нега на кожа, добивате подарок несесер со 5 производи во Тravel size пакување**

Clinique Even Better Clinical™ Radical Dark Spot Corrector + Interrupter

Нашиот најмоќен серум за осветлување помага при видливо корегирање на лузните од акни, притоа превентивно делува на појавата на темни дамки. Темните дамки и лузни од акни се намалуваат за 39% со редовно користење во текот на 12 недели. 

Употреба: Се користи 2 пати на ден, наутро и навечер. На врвот на прстите испумпајте 1 до 2 капки, нанесете на цело лице, избегнувајќи го пределот околу очите. Потоа продолжете со редовната рутина за нега на кожа за хидратација. 

Производот е достапен во 30ml и 50ml

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.