14 ја следат оваа компанија


CLINIQUE Even Better Makeup SPF15 Evens and Corrects, 15ml - течна пудра

730 ден.

Преостанато време

Шифра:

CL96133

Опис

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА НА GROUPER!

CLINIQUE Even Better Makeup SPF15 Evens and Corrects, 15ml - течна пудра

Дерматолошки тестирана формула, која трае до 24 часа, активно хидрира и дава природен финиш на кожата. Средна покривност која инстантно ги измазнува и корегира нерамнинте на кожата. Креира посвеж и изедначен тен на кожата, збогатена со витамин Ц. А и растителни екстракти. Отпорна на потење и влажност, во текот на денот нема да се промени бојата и покривноста на кожата. Достапна во нијанса CN52 Neutral, travel size пакување.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.