10 ја следат оваа компанија


Козметика за хидратација на вашата кожа Clinique ID™ Dramatically Different

2375 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

**Со купени 2 производи од брендот Clinique, од кои едниот е производ за нега на кожа, добивате подарок изненадување**

1. Clinique ID Dramatically Different Hydrating Jelly, 115ml

Навлажнувачки гел кој дава 24 часовна хидратација во уникатна и неверојатно лесна гел формула. Прилагоден за вашата кожа, овој систем гарантира оптимални резултати со секоја апликација, комбинирајќи ја прецизната доза на активни состојки со навлажнувачката база за целосно персонализирано искуство. Нанесете на лицето и вратот два пати на ден.

2. Clinique ID Dramatically Different moisturizing Lotion, 115ml   

Хидриратација во текот на цел ден. Помага во одржувањето на влажната бариера на кожата, така што повеќе влага останува во неа. Лесно и брзо се апсорбира. Ја штити кожата од надворешните штетни загадувачи. 

3. Clinique ID Dramatically Different Moisturizing Tone-up Gel, 115ml

8- часовна хидратација, со без маслена Transforming Tint Release Technology™ формула. Кожата има поцврст тонус, а со концентрираните активни состојки го осветлуваат и изедначуваат тонот на кожата. 

4. Clinique ID Dramatically Different Jelly Base + Active Cartridge Concentrate Fatigue 115ml+10ml - активна база со концентрат против умор 

Уникатната гел текстура која прекрасно освежува и брзо се апсорбира. Кожата веднаш изгледа посвежо, со постојана употреба, таа зрачи со енергија и витален изглед. Технологијата Custom-Blend Chemistry ги изолира активните состојки во шишето од основата и со тоа овозможува оптимални резултати со секоја апликација, бидејќи концентратот и базата се свежо комбинирани секој пат. Единствена формула против уморна кожа, ја остава свежа, хидрирана и со енергичен изглед.

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.