14 ја следат оваа компанија


Најпродаваниот крем за хидратација од Clinique - Moisture Surge 72hour auto Replenishing Hydrator 30ml и 50ml

1355 ден.

Преостанато време

Катeгории:

Опис

**Со купени 2 производи од брендот Clinique, од кои едниот е производ за нега на кожа, добивате подарок изненадување**

Clinique Moisture Surge 72 – hour auto – Replenishing Hydrator

Достапен во 30ml и 50ml

 • Збогатена формула за долготраен ефект на хидрирање на кожата на лицето
 •  Освежувачка гел-крем текстура
 •  Користи нова Auto-Replenishing технологија со кофеин која овозможува самостојно обновување на хидратација на кожата
 • Содржи фрагменти од хијалуронска киселина и активна вода од алое за дополнителна хидратација на кожата
 • Содржи навлажнувачи и полимери за да се намали губитокот на вода од кожата
 • Овозможува 72 часовна нон-стоп хидратација, дури и после чистењето на лицето
 • Структурата на кожата е помека, измазнета и изгледа поздраво 
 • Без парабени, фталати и мирис

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.