14 ја следат оваа компанија


- 25%

Clinique - Moisture Surge Tinted Sheertint SPF 25 - ББ крем за лице

2080 ден.

1560 ден.

Опис

Moisture Surge Tinted Sheertint SPF 25, 40ml - обоен крем за лице (ББ)

Лесен крем во боја со технологија Mimetic-Shade™ кој комбинира пигменти и липиди, гарантира дека кожата ќе биде мека и навлажнета. Формулирана со моќни хидрирачки состојки, вклучувајќи хијалуронска киселина и активна алое вода, овој обоен хидратантен крем ќе ја навлажни кожата и до 12 часа. Формула отпорна на пот и влажност ја остава кожата со свеж, природен финиш во текот на целиот ден. Без масла, соодветна за сите типови кожа, идеална за нормална до сува со SPF 25. Без парабени, мирис и фталати.

Достапна во 3 нијанси: 

 • Very Light 
 • Light 
 • Light Medium 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.