14 ја следат оваа компанија


- 10%

Clinique - нега на пределот околу очи

2360 ден.

2124 ден.

Опис

**Со купени 2 производи од брендот Clinique, од кои едниот е производ за нега на кожа, добивате подарок несесер со 5 производи во Тravel size пакување**

Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro Filler Concentrate, 15ml - концентрат за нега на пределот околу очи

Гел текстура за хидратација кој помага на кожата да ја надополни сопствената влага за цели 96 часа. Без парабени, фталати и без мирис. Чистиот алое путер и помага на кожата да ја обнови липидната бариера со цел да се минимизира губитокот на влага, истовремено формулирано со антиоксиданси кои ја штитат кожата од надворешните влијанија, како главни причинители на предвременото стареење. Употреба: се нанесува количина како зрно на грашок и се масира околу пределот на очите.

Even better Dark Circle corrector, 10ml - крем/коректор за темните кругови околу очите (подочници)

Лесна формула која осветлува благодарение на оптичките рефлектори кои ја доловуваат светлината за да му дадат поглед на одморен и светлечки изглед. Со текот на времето, темните кругови видливо се намалуваат, го зајакнуваат деликатниот предел околу очите. Хидрира и ја смирува кожата. Погоден е за оние кои носат леќи. Ефективни резултати со редовна употреба за 12 недели.  

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.