97% попуст на онлајн курс за Cocktail Training and Menu Creation + сертификат од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

97%

Заштеда

11966 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Cocktail Training and Menu Creation + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 27.12.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Create an amazingly tempting cocktail menu! Impress your Guests! Learn here how!

Would you love a career where you can be creative and make people happy?

A talented bartender knows a lot about how to create unique and exciting flavours, while simultaneously playing the role of listener, therapist, and life coach to customers.

Understanding what it takes to plan and create an amazingly tempting cocktail menu, and to serve that menu with class and flair requires a lot of talent and social skills.

Put your talents to good use in this fun and interesting field. The background in mixology that you receive from our online Cocktail Training and Menu Creation course will set you up to not only be a good bartender, but also a visionary in the field of mixology.

Channel your creativity into something exciting and fulfilling. Our online course is at your disposal, on your schedule, wherever you want with just the click of a button.

Enrol in our online Cocktail Training and Menu Creation course today, and get started towards your new and exciting career now.

Повеќе за курсот и за модулите можете да видите тука

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.