12 ја следат оваа компанија


Cocoa Bean Extract + (100 капсули)

2323 ден.

Шифра:

CV0202

Опис

Екстракт од зрна на какао со екстракт од гоџи Cocoa Bean Extract+ е додаток во исхраната кој во својот состав ги содржи екстрактот од зрната на какао и екстракт од гоџи бобинки. Дозирање: 1 таблета дневно СОСТАВ 450 мг екстракт од какао, 50 мг екстракт од гоџи Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.