Започнете нова кариера! 91% попуст на 50 часовен онлајн курс за програмирање за почетници Coding for Beginners + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9€)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 11

Добивате

Oнлајн курс за програмирање за почетници Coding for Beginners

 • Времетраење: 50 часови
 • Сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.11.2019 до 15.01.2020
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Овој курс е одличен вовед во светот на програмирањето кое е од особена важност во модерното време во кое живееме. Со овој курс ќе научите:

 • основата на кодирање и нивната употреба
 • основи за Javascript и CSS
 • техники како да станете подобар програмер

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој ЛИНК

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.