Уживајте во егзотични вкусови! До 58% попуст на пијалок или десерт по избор: Corner pinacolada, Corner pinacolada + кафе или Panna cotta + кафе во Coffee Corner

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во егзотични вкусови! До 58% попуст на пијалок или десерт по избор: Corner pinacolada, Corner pinacolada + кафе или Panna cotta + кафе во Coffee Corner

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

54%

Заштеда

81 ден.

Купени : 66

 • ул.Лазар Танев 1а Скопје

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 09:00 - 01:00

Добивате

 • Corner pinacolada (безалкохолна), цена: 150 ден. 69 ден.
 • Corner pinacolada (безалкохолна) + кафе по избор (еспресо или макијато), цена: 210 ден. 89 ден.
 • Panna cotta со прелив од јагода, малина и капина + кафе по избор (еспресо или макијато), цена: 210 ден. 99 ден.

*Кафето што се служи е од брендот Lavazza Top Class


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2018 до 05.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Светско а наше! Зграпчи го мигот во Coffee Corner – Стара чаршија.
Coffee Corner ја збогатува старата Скопска чаршија со нов концепт чие мени нуди исклучиво безалкохолни пијалаци.

Coffee Corner освојува преку храбриот микс на ѕидините и калдрмата на Скопската чаршија, минималистичкиот функционален екстериер кој зрачи со топлина и ентериерот кој храбро се движи од минимализам до детаљи кои се со векови тука.
Барменот пак светски мајстор на својот занает изненадува со вештините на креирање коктели од разни состојки коишто маестрално се декорирани и гарантирано ќе ве освежат и ќе ви го направат денот поубав. Уживајте во најдоброто италијанско еспресо во градот или топлото чоколадо направено по сопствен оригинален рецепт.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ