Недела на храна #СкопјеГурман! До 53% попуст на пијалок или десерт по избор: Corner pinacolada + кафе, Panna cotta + кафе, лимонада + cream cake dolceza, или чија пудинг со мед и овошје во Coffee Corner

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 53% попуст на пијалок или десерт по избор: Corner pinacolada + кафе, Panna cotta + кафе, лимонада + cream cake dolceza, или чија пудинг со мед и овошје во Coffee Corner

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

210 ден.

Попуст

53%

Заштеда

111 ден.

Купени : 60

 • ул.Лазар Танев 1а Скопје

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 09:00 - 01:00

Добивате

Комбинација по избор:

 • Corner pinacolada (безалкохолен од свежо цеден ананас) + кафе по избор (еспресо или макијато), цена: 230 ден. 109 ден.
 • Panna cotta со прелив од јагода, малина и капина + кафе по избор (еспресо или макијато), цена: 210 ден. 99 ден.
 • Лимонада со вкус по избор од Monnin + cream cake dolceza, цена: 280 ден. 179 ден.
 • Чија пудинг со мед и овошје, цена: 160 ден. 110 ден

*Кафето што се служи е од брендот Lavazza Top Class


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 04.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Светско а наше! Зграпчи го мигот во Coffee Corner – Стара чаршија.
Coffee Corner ја збогатува старата Скопска чаршија со нов концепт чие мени нуди исклучиво безалкохолни пијалаци.

Coffee Corner освојува преку храбриот микс на ѕидините и калдрмата на Скопската чаршија, минималистичкиот функционален екстериер кој зрачи со топлина и ентериерот кој храбро се движи од минимализам до детаљи кои се со векови тука.
Барменот пак светски мајстор на својот занает изненадува со вештините на креирање коктели од разни состојки коишто маестрално се декорирани и гарантирано ќе ве освежат и ќе ви го направат денот поубав. Уживајте во најдоброто италијанско еспресо во градот или топлото чоколадо направено по сопствен оригинален рецепт.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.