За вистински љубители на кафе! До 50% попуст на Iced Americano, Iced Latte, Freddo Еspresso, Freddo Сappucino, Natural Frappe или Cold Brew Coffee за носење од Fruit Box, Охрид

Цена од

40 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

70 ден.

Попуст

43%

Заштеда

30 ден.

Преостанато време

Купени: 20

Добивате

Кафе по избор за носење

Опции на понудата:

Iced Americano 70 ден. 40 ден.
Iced Latte 80 ден. 40 ден.
Freddo Еspresso 80 ден. 50 ден.
Freddo Сappucino 100 ден. 60 ден.
Natural Frappe 100 ден. 60 ден.
Cold Brew Coffee 80 ден. 40 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 19.05.2021 до 30.09.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Fruit Box е локал за здрава храна кој започна со работа од 2017 и до ден денес е омилен на сите кои поминале низ охридската чаршија.
Кај нас може да најдете голем избор на смути, свежо цедени сокови, кафе, здрави и сирови бомбици, торти без шеќер и здрави фит оброци.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.