95% попуст на оnline курс за Cognitive Behavioral Therapy for Eating Disorders + сертификат во вредност од 13 392 ден. (216 €) по цена од 640 ден. (11 €)

Цена

711 ден.

Вредност

13392 ден.

Попуст

95%

Заштеда

12681 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Cognitive Behavioral Therapy for Eating Disorders + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2021 до 31.10.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected] 

Опис

 • You will learn Cognitive Behavioural Therapy.
 • You will learn about the Therapeutic Principles.
 • You will understand the Psychology & Causations of Eating Disorders.
 • A better understanding of cognitive and emotional factors behind disorders.
 • Know how to collaborate with people to help correct poor eating habits

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.