Слатко изненадување! 32% попуст на чоколадна торта во форма на срце со љубовна декорација од фондан по избор од "Magic Cake" во вредност од 280 ден. по цена од 190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Слатко изненадување! 32% попуст на чоколадна торта во форма на срце со љубовна декорација од фондан по избор од "Magic Cake" во вредност од 280 ден. по цена од 190 ден.

Цена

190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

280 ден.

Попуст

32%

Заштеда

90 ден.

Купени : 21

 • ул. Јане Сандански 11/9, влез 3 лок. 9 (позади пицерија Студио Ф) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 026090522, 071386568

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 20:00 Саб: 09:30 - 19:30
 • ул. Козле, бр. 53 - во новоотворениот КАМ Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • ул. Јане Сандански 11/9, влез 3 лок. 9 (позади пицерија Студио Ф) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 026090522, 071386568

Добивате

Чоколадна торта во форма на срце со декорација од фондан

 • Димензија: 14.5x14.5
 • Декорацијата е по избор од прикажаните
 • Натписот е по избор од прикажаните или друг текст по желба на купувачот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2016 до 20.02.2016
 • Задолжително е да се однесе испечатен купон при подигнување на нарачката
 • Задолжителна нарачка 2 дена пред користење  
 • Подигнувањето на мафините е со локација по избор: ул. Јане Сандански 11/9, влез 3 лок. 9 (позади пицерија Студио Ф) - Аеродром или ул. Козле, бр. 53 - во новоотворениот КАМ

Опис

Изненадете ги вашите најсакани со нешто слатко и на изглед и по вкус - од Magic Cake.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ