Чоколадна магија! 40% попуст на пакет од 6 чоколадни мафини со љубовна декорација и кремаст полнеж по желба од "Magic Cake" во вредност од 480 ден. по цена од 289 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Чоколадна магија! 40% попуст на пакет од 6 чоколадни мафини со љубовна декорација и кремаст полнеж по желба од "Magic Cake" во вредност од 480 ден. по цена од 289 ден.

Цена

289 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

480 ден.

Попуст

40%

Заштеда

191 ден.

Купени : 22

 • ул. Јане Сандански 11/9, влез 3 лок. 9 (позади пицерија Студио Ф) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 026090522, 071386568

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 20:00 Саб: 09:30 - 19:30
 • ул. Козле, бр. 53 - во новоотворениот КАМ Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • ул. Јане Сандански 11/9, влез 3 лок. 9 (позади пицерија Студио Ф) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 026090522, 071386568

Добивате

Пакет од 6 чоколадни мафини со љубовна декорација и кремаст полнеж по желба (бело или црно чоколадо)

 • Декорацијата е по избор
 • Колачите се спакувани во брендирана кутија
 • Mафините се полнети и декорирани со чоколаден ганаж од бело и црно чоколадо
 • Секој мафин е поставен во хартиена чашкa 
 • Еден мафин е од 75 до 80 gr.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2016 до 20.02.2016
 • Задолжително е да се однесе испечатен купон при подигнување на нарачката
 • Задолжителна нарачка 2 дена пред користење 
 • Подигнувањето на мафините е со локација по избор: ул. Јане Сандански 11/9, влез 3 лок. 9 (позади пицерија Студио Ф) - Аеродром или ул. Козле, бр. 53 - во новоотворениот КАМ

Опис

Изненадете ги вашите најсакани со нешто слатко и на изглед и по вкус - од Magic Cake.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ