95% попуст на оnline курс за CompTIA Network+ Certification + сертификат од Skill Up во вредност од 13 300 ден. (215 €) по цена од 711 ден. (11 €)

Цена

711 ден.

Вредност

13330 ден.

Попуст

95%

Заштеда

12619 ден.

Преостанато време

Добивате

Online курс за CompTIA Network + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2021 до 31.10.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected] 

Опис

 • Gain advanced-level proficiency in designing and implementing functional networks.
 • Learn about the Bounded Network Media like cables, fiber optics, and converters and connectors.
 • Better command over Networking concepts, Infrastructure, Network Operations, Security, and Troubleshooting.
 • Better preparation for jobs related to a networking career.
 • Practical knowledge needed to fast track your career.

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.