Еднодневно капење во Неа Флогита, Грција (секоја недела од Септември)! 21% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз во Неа Флогита за термин по избор од ТА Цонка Бус во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Цена од

790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

Купени: 7

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бу. АВНОЈ бр. 6/3-16

  Одведи ме таму

  070 509 355

  conkaturizambus@yahoo.com

Добивате

Еднодневно капење во Неа Флогита + вклучен автобуски превоз

Опции на понудата:

08.09.2019 (недела) 1,000 ден. (16 еур)
790 ден. (13 еур)
15.09.2019 (недела) 1,000 ден. (16 еур)
790 ден. (13 еур)
22.09.2019 (недела) 1,000 ден. (16 еур)
790 ден. (13 еур)
29.09.2019 (недела) 1,000 ден. (16 еур)
790 ден. (13 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.09.2019 до 29.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот телефонски информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • Првиот термин е на 08.09.2019 (Недела)​
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето.
 • Важат општите услови на ТА Цонка Бус.
 • Поаѓање e во 02:00 часот по полноќ пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Еднодневно уживање покрај море, исполнето со сончање, забава и релакс!

Програма на патувањето:

 • Поаѓање e во 02:00 часот по полноќ пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.