Секоја сабота на шопинг во Солун! 21% попуст на организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор од ТА "Цонка Бус" во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Цена: 790 ден .

РАСПРОДАДЕНО

Секоја сабота на шопинг во Солун! 21% попуст на организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор од ТА "Цонка Бус" во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден .

Попуст

21%

Заштеда

210 ден .

Купени : 28

 • Бу. АВНОЈ бр. 6/3-16

 • 070 509 355

 • conkaturizambus@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00

Добивате

Организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор:

 • 01.04.2017 (Сабота)
 • 08.04.2017 (Сабота)
 • 15.04.2017 (Сабота)
 • 22.04.2017 (Сабота)
 • 29.04.2017 (Сабота)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.03.2017 до 29.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот телефонски информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • Првиот термин е на 01.04.2017 (Сабота)​
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето.
 • Важат општите услови на ТА Цонка Бус.
 • Поаѓање e во 04:00 часот пред Дрво декор.
 • Посета на центарот на градот до 13:00, посета на Cosmos, Jumbo и Ikea до 17:00
 • Поѓање од Солун во 17:00 часот по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Луда шопинг треска во Солун!

Посетете ги Ikea, Cosmos и Jumbo и подновете се со ново парче облека или подарок за вашите најмили.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ