41 ја следат оваа компанија


- 33%

Сет од 5 овални професионални Contouring четки

1200 ден.

799 ден.

Преостанато време

Шифра:

500000000002
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Професионални четки за шминкање, контурирање и изедначување на шминка. Прецизни и квалитетни четки кои ќе ви овозможат да се нашминкате како професионалец.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.