Овални четки за шминкање! До 38% попуст на овални професионални Contouring четки по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

Овални четки за шминкање! До 38% попуст на овални професионални Contouring четки по избор + бесплатна достава

Цена

159 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

240 ден.

Попуст

34%

Заштеда

81 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 13

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Овални професионални Contouring четки по избор:

 • Модел 1, цена: 320 ден. 199 ден.
 • Модел 2, цена: 300 ден. 189 ден.
 • Модел 3, цена: 250 ден. 169 ден.
 • Модел 4, цена: 240 ден. 159 ден.
 • Модел 5, цена: 250 ден. 169 ден.
 • Модел 6, цена: 250 ден. 169 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Професионални четки за шминкање, контурирање и изедначување на шминка. Прецизни и квалитетни четки кои ќе ви овозможат да се нашминкате како професионалец.

Четките може да се користат за:

 • Нанесување на пудра
 • Истакнување на јаболкниците
 • Нанесување на сенка на очи
 • Средување на веѓите
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ