Изберете го вашиот танцов стил! 50% попуст на месечна членарина за балет во Балетско Студио Coppelia во вредност од 1500 ден. по цена од 749 ден.

Цена

749 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

751 ден.

Добивате

Месечна членарина за балет која вклучува

  • Балет
  • Streching

*Подетално за часовите прочитајте во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.01.2020 до 07.02.2020
  •  Задолжителнa e претходна резервација на термин на телефонскиот број  075 201 276 
  • Понудата е наменета за деца над 5 годишна возраст

Опис

Балет- Елегантен, грациозен и исполнет со многу чувства и емоции.
Традицијата на неговото изведување влече корени многу одамна, за сега да претставува основа врз која се создаваат сите нови танцови стилови и движења.
Независно од возраста, класичниот балет е адекватен за секого. 

Модерен и современ балет 
Модерно и современо општество- модерен и современ балет.
Гранки кои произлегуваат од стеблото на класичниот балет, со нови и послободни движења кои се развиваат и разоткриваат преку емоциите и внатрешниот порив на индивидуата.

Stretching- претставува физичка вежба за истегнување на мускулите и тетивите, 
со цел да се подобри чувството на еластичност. Резултатот е , зголемена контрола на мускулите, флексибилност и опсег на движење.
Денешните современи европски општества stretch-от интензивно го користат како техника за зголемување на виталноста на телото и одржување на младешкиот изглед. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.