Релаксација во Банско (18.02-31.03.2020)! 30% попуст на ноќевање во студио или апартман за термин по избор + користење на СПА центарот во Cornelia Aparthotel

Цена од

2170 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

30%

Заштеда

930 ден.

Добивате

Понудата е по лице за термин по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање во студио 3,100 ден. (50 еур)
2,170 ден. (35 еур)
HB ноќевање во апартман 3,542 ден. (57 еур)
2,479 ден. (40 еур)

Понудата вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман со појадок и вечера
 • Бесплатно користење на СПА центарот (џакузи, сауна и парна бања)
 • Внатрешен базен со топла минерална вода
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон или e-mail
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Капацитет во студио - 2 возрасни; Капацитет во апартман со 1 спална 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, или 3 возрасни
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно на дополнителен кревет 
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 10 € за едно ноќевање
 • За дете над 12 години или за трето возрасно лице сместено на дополнителен креветво апартман со спална се доплаќа 19 € за едно ноќевање
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Cornelia се наоѓа во Банско, во самото подножје на Пирин планина и импресивен поглед кон Ian Woosnam Голф (голфски терени) и планините кои го опкружуваат. Комплексот е сместен на само 10 минути од центарот на градот Банско. Модерниот ентериер и пријатната атмосфера, но и чистиот планински воздух се гаранција за релаксација и добар одмор. Хотелот може да се пофали и со врвна услуга која е на располагање 24 часа.

Овој хотел располага со повеќе типови на соби, студиа и апартмани сите модерно уредени и комплетно опремени со телевизор, бања со туш или када како и балкон. Во зависност од типот на сместување студиата располагаат и со дневна соба кујна, а пак апартманите со кујна и дневна соба.

Во ресторанот и лоби барот можете да вкусите врвни рецепти и да се релаксирате со пијалок или аперитив. За дополнително уживање можете да го посетите СПА центарот на хотелот, со внатрешен базен со топла вода, финска сауна, парна бања итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.